Olsztyn, Warmińsko-Mazurskie

<< Poprzednie ogłoszenie

Asystent/ka zarządu

Olsztyn

Firma KANGOOR ( sieć księgarni, sieć wypożyczalni samochodów ) zatrudni asystenta/kę zarządu.
Mile widziani student/ka/absolwent/ka wydziałów zarządzania/ekonomii itp.
Możliwość zaliczenia praktyk studenckich

Wymagania:
- biegła znajomość pakiet office/internet
- dobra znajomość jęz. angielskiego
- prawo jazdy kat.B ( częste wyjazdy w sezonie letnim )

Zadania:
- elastyczne godziny pracy w sezonie zimowym
- wymagana pełna dyspozycyjność w sezonie letnim ( lipiec-wrzesień )
- prowadzenie prostych rozliczeń oraz raportów
- wyjazdy na kontrole punktów
- realizowanie bieżących zadań zarządu

Oferujemy:
- 1500 pln/rękę + premia sezonowa
- laptop+internet+telefon
- samochód służbowy w sezonie letnim

Ogłoszenie dodane: Poniedzialek, 29 Grudzien, 2014  16:16

Identyfikator: 533746

Wyświetleń: 3869