Olsztyn, Warmiñsko-Mazurskie

zmieñ miasto
<< Poprzednie og³oszenie

OPERATOR MASZYN NUMERYCZNYCH

Olsztyn

Odpowiedz: (U¿yj zak³adki Kontakt powy¿ej)

Typ og³oszenia: Dam Prace

Agencja Pracy Tymczasowej Toolip Sp. z o.o. (nr certyfiaktu 5538) poszukuje dla swojego klienta, wiod±cego producenta osprzêtu elektrotechnicznego, kandydata na stanowisko Operator Maszyn Numerycznych.
Wymagania :
znajomo¶æ programu INVENTOR, AUTOCAD, EDGECAM, pakietu Office
bardzo dobra znajomo¶æ kodów ISO sterowania urz±dzeñ sterowanych numerycznie na sterowniku FANUCK
bardzo dobra znajomo¶æ z dziedziny obróbki skrawaniem
do¶wiadczenie w pracy na konwencjonalnych maszynach typu tokarki, frezarki, szlifierki itp.
podstawowe wiadomo¶ci z dziedziny materia³oznawstwa
podstawowe wiadomo¶ci w zakresie elektrycznych uk³adów steruj±cych
bardzo dobra umiejêtno¶æ czytania rysunków technicznych
bardzo dobra umiejêtno¶æ czytania rysunku technicznego

Opis stanowiska:

obs³uga obrabiarek sterowanych numerycznie i maszyn konwencjonalnych
prowadzenie procesu obróbki skrawaniem w celu wykonania nowego, b±d¼ regeneracji zu¿ytego elementu oprzyrz±dowania, formy lub urz±dzenia
przygotowanie programu obróbczego
obs³uga narzêdzi pomiarowych (mikrometr, suwmiarka)

Oferujemy :
zatrudnienie w dynamicznie rozwijaj±cej siê firmie produkcyjnej
wynagrodzenie adekwatne do umiejêtno¶ci i realizacji planu pracy
mo¿liwo¶æ rozwoju zawodowego

Kontakt:

Osoby zainteresowane prosimy o przes³anie swojej aplikacji na adres mailowy: jowita.grablewska@toolip.pl/ (w tytule: OMN)

Og³oszenie dodane: Piatek, 13 Sierpien, 2010  13:43

Identyfikator: 212339

Wy¶wietleñ: 2729

Edytuj Wyró¿nij Zg³o¶

Podobne og³oszenia

  1. Maszyny do ma³ej cukierni sprzedam
  2. Operator koparki
  3. Operator koparki ladowarki
  4. Operator/ka Maszyn Pralniczych
  5. Maszynowy natryskn g³adzi gipsowej