Olsztyn, Warmińsko-Mazurskie

<< Poprzednie ogłoszenie

Wicedyrektor szkoły

Olsztyn

Typ ogłoszenia: Dam Prace

Liceum Ogólnokształcące CN-B w Olsztynie
Stanowisko: Wicedyrektor szkoły
Opis stanowiska:
Sprawowanie nadzoru pedagogicznego nad działalnością kadry Szkoły
Sprawowanie nadzoru nad prawidłową realizacją programów nauczania
Sprawowanie nadzoru nad jakością kształcenia i dokumentacją szkoły
Wymagania:
Wykształcenie wyższe magisterskie, specjalność pedagogika (kurs pedagogiczny); studia podyplomowe z Zarządzania Oświatą lub kurs
Doświadczenie pedagogiczne w pracy (preferowane szkoły średnie)
Doświadczenie w zarządzaniu
Doskonała organizacja pracy
Znajomość prawa i przepisów oświatowych
Oferujemy:
Zatrudnienie w formie umowy o prace
Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie CV ze zdjęciem na adres: poczta@cnb-feniks.edu.pl/

Prosimy o dopisanie klauzuli:
"Zgadzam się na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy, dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dn. 29.08.97 r. o Ochronie Danych Osobowych - Dz. U. z 2002 r. nr 101, poz. 926 z póź. zm.)".

Ogłoszenie dodane: Wtorek, 04 Listopad, 2014  10:32

Identyfikator: 527926

Wyświetleń: 4620