Olsztyn, Warmińsko-Mazurskie

<< Poprzednie ogłoszenie

Doradcy Finansowo-Ubezpieczeniowego

Kraków

Jesteśmy firmą o europejskim zasięgu i renomie, z wieloletnią historią, bogatymi doświadczeniami i sukcesami na rynkach Europy. Poszukujemy osób zdolnych, pracowitych i ambitnych. Specjalizujemy się w dobrych rozwiązaniach w zakresie ochrony rodziny, oszczędności , inwestycji, ubezpieczeń majątkowych i osobowych. Obecnie poszukujemy osób zdolnych, pracowitych i ambitnych do naszego oddziału w Krakowie na stanowisko:

Oferujemy:
&#61607; karierę w międzynarodowej organizacji;
&#61607; skuteczne wdrożenie do pracy pod opieką doświadczonych Managerów;
&#61607; profesjo
&#61607; nalny cykl szkoleń podnoszących kwalifikacje;
&#61607; elastyczne godziny pracy;
&#61607; nowoczesne narzędzia pracy;
&#61607; atrakcyjny i motywujący system wynagrodzeń;
&#61607; sprecyzowaną ścieżkę kariery zawodowej;
&#61607; konkursy i wyjazdy zagraniczne dla najlepszych;
&#61607; gwarancja wolnych sobót i niedziel.
&#61607; Forma zatrudnienia: działalność gospodarcza ew. umowa zlecenie;

Wymagania:
&#61607; pozytywne ukończenie trzystopniowego procesu rekrutacji;
&#61607; wykształcenie minimum średnie (preferowane wyższe);
&#61607; wysoka kultura osobista;
&#61607; chęć i umiejętność szybkiego przyswajania wiedzy;
&#61607; łatwość nawiązywania kontaktów, komunikatywność;
&#61607; dobra znajomość obsługi pakietu MS Office;

Mile widziane:
&#61607; doświadczenie w branży finansowej i ubezpieczeniowej;
&#61607; znajomość technik sprzedażowych;
&#61607; prawo jazdy kat. B

Zakres obowiązków:
&#61607; aktywna sprzedaż produktów finansowo-ubezpieczeniowych,
&#61607; aktywne pozyskiwanie nowych klientów,
&#61607; budowanie trwałych, pozytywnych relacji z klientami Firmy,
&#61607; realizowanie założonych celów Firmy,
&#61607; dbanie o jak najwyższą jakość wykonywanych usług
zgodnie ze standardami obowiązującymi w firmie,

Zastrzegamy sobie prawo odpowiedzi jedynie na wybrane oferty.
Prosimy o załączenie klauzuli: &#8222;Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997, Dz. U. nr 133, poz. 883&#8221;.

Ogłoszenie dodane: Czwartek, 15 Sierpien, 2013  15:58

Identyfikator: 474198

Wyświetleń: 4150