Olsztyn, Warmińsko-Mazurskie

<< Poprzednie ogłoszenie

Kierownik Salonu Meblowego

Olsztyn

Firma Vinotti Sp. z o.o. S.K.A. jest jednym z przodujących producentów mebli. Swą działalność rozpoczęła 20 lat temu jako jeden z pierwszych w Polsce importerów mebli rattanowych. Od 2005 roku prowadzi sieć swoich salonów Vinotti Furniture. W 2009 roku firma weszła w nową sferę działalności tworząc sieć salonów Marcodom. W związku jej dynamicznym rozwojem firma poszukuje pracowników na stanowisko

KIEROWNIK SALONU
Miejsce pracy: Olsztyn
nr ref.: K/O/2011

Opis stanowiska:
&#8226; kierowanie salonem firmowym
&#8226; realizacja wyznaczonego poziomu sprzedaży
&#8226; rozliczanie sprzedaży
&#8226; dbałość o prawidłową ekspozycję towaru i obsługę klienta zgodną ze standardami firmy
&#8226; prowadzenie dokumentacji i raportowanie zgodnie ze standardami firmy

Oczekujemy:
&#8226; Wykształcenia min. średniego
&#8226; doświadczenia na podobnym stanowisku (min. 2 lata)
&#8226; umiejętnego kierowania i motywowania personelu
&#8226; doskonałych umiejętności sprzedażowych
&#8226; bardzo dobrej organizacji pracy i samodyscypliny
&#8226; zaangażowania, samodzielności i pasji w działaniu
&#8226; biegłego posługiwania się komputerem i pakietem MS Office
&#8226; znajomość branży meblowej

Oferujemy:
&#8226; stabilną pracę w prężnie rozwijającej się organizacji
&#8226; dobre warunki pracy i wynagrodzenie podstawowe plus premia

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie ofert zawierających CV oraz list motywacyjny z nr referencyjnym: nr ref. K/B/2011 w tytule maila na adres:
rekrutacja@vinotti.eu

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

Prosimy o zamieszczenie klauzuli: Niniejszym poprzez fakt wysłania CV wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu przeprowadzenia rekrutacji nr oferty K/O/2011 przez VINOTTI Sp. z o.o. S.K.A. z siedzibą Ul. ZAWIŁA 65E, 30-390 KRAKÓW wpisana do rejestru przedsiębiorców prowadzonego w Krajowym Rejestrze Sądowym przez Sąd Rejonowy w Krakowie , XI Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod numerem KRS - 347159, NIP 6792733803, REGON: 121145644 o kapitale zakładowym w wysokości 5 288 962,00 zł jako Administratora Danych Osobowych zgodnie z ustawą
zgodnie z Ustawą z dn. 29.08.1997 r. o ochronie danych osobowych, Dz.U.nr.133 poz.883. Przyjąłem/jęłam do wiadomości, że zgodę na przetwarzanie danych w powyższym zakresie mogę odwołać w każdej chwili kierując stosowne oświadczenie do VINOTTI Sp. z o.o. S.K.A.

Ogłoszenie dodane: Sroda, 02 Luty, 2011  16:17

Identyfikator: 271710

Wyświetleń: 3537