Olsztyn, Warmińsko-Mazurskie

<< Poprzednie ogłoszenie

Sieć delikatesów poszukuje osób do pracy- Olsztyn

Olsztyn

Typ ogłoszenia: Dam Prace

Praca w delikatesach na terenie Olsztyna.

Wymagania:
-minimum pół roku doświadczenia w handlu, najlepiej w delikatesach,
-ważna książeczka do celów sanitarno-epidemiologicznych,
-praktyczna znajomość obsługi kasy fiskalnej i terminali płatniczych,
-dyspozycyjność i zaangażowanie w wykonywaną pracę,
-odpowiedzialność i uczciwość,

Obowiązki:
-zapewnienie sprawnej obsługi klienta,
-obsługa kasy fiskalnej i terminali płatniczych,
-dbanie o ekspozycję towaru, czystość i wizerunek sklepu,
-kontrola jakościowa oraz ilościowa towaru,
-udział w spisach inwentaryzacyjnych.

Oferujemy:
-stały grafik po okresie próbnym,
-praca w systemie zmianowym,
-szansę rozwoju zawodowego.

Prosimy o przesyłanie CV na adres: a.boniecka@beetsma.pl/ z dopiskiem DELIKATESY i podanie numeru telefonu w treści wiadomości.

Ogłoszenie dodane: Czwartek, 15 Maj, 2014  16:18

Identyfikator: 506809

Wyświetleń: 2222