Olsztyn, Warmińsko-Mazurskie

<< Poprzednie ogłoszenie

Pracownik magazynu - order picker Holandia

Typ ogłoszenia: Dam Prace

OTTO Work Force Sp. z o.o oferuje pracę za granicą
Obecnie poszukujemy osób do pracy przy zbieraniu zamówień za pomocą skanera
Miejsce pracy: Holandia

Informacje o wakacie:
-atrakcyjne wynagrodzenie
-zakwaterowanie, transport
-opiekę polskiego personelu
-umowę o pracę tymczasową

Wymagania:
-podstawowa znajomość j. angielskiego
-orzeczenie o niekaralności

Obowiązki:
-realizowanie zamówień, obsługa skanera
-przygotowywanie towarów do wysyłki

Osoby zainteresowane proszone są o wysyłanie aplikacji na bialystok@ottopraca.eu
Prosimy o umieszczenie w CV klauzuli:
&#8222;Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w CV i załączonych dokumentach dla celów aktualnej i przyszłych rekrutacji, w tym weryfikację prawdziwości tych dokumentów i zawartych w nich informacji.&#8221;

Ogłoszenie dodane: Czwartek, 08 Czerwiec, 2017  15:18

Identyfikator: 613372

Wyświetleń: 965