Olsztyn, Warmińsko-Mazurskie

<< Poprzednie ogłoszenie

Pracownik sezonowy Holandia - bez znajomości języka

OTTO Work Force Sp. z o.o jedna z wiodących firm z branży agencji pracy oferuje pracę za granicą.
Kraj: Holandia, Venlo

Informacje o wakacie:
umowa o pracę tymczasową
atrakcyjna stawka godzinowa
zakwaterowanie wraz z dojazdem do miejsca pracy
opieka polskiego personelu

Wymagania:
dyspozycyjność min pół roku, dobra kondycja fizyczna

Obowiązki:
pakowanie ziół spożywczych, gumkowanie woreczków, pakowanie warzyw, praca na szklarni

Osoby zainteresowane proszone są o składanie swoich aplikacji na bialystok@ottopraca.eu

Prosimy o umieszczenie w CV klauzuli:
&#8222;Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w CV i załączonych dokumentach dla celów aktualnej i przyszłych rekrutacji, w tym weryfikację prawdziwości tych dokumentów i zawartych w nich informacji.&#8221;

Ogłoszenie dodane: Piatek, 18 Sierpien, 2017  09:55

Identyfikator: 618699

Wyświetleń: 974