Olsztyn, Warmińsko-Mazurskie

<< Poprzednie ogłoszenie

Zbiory JabŁek I Gruszek - Praca W Holandii

Śląskie

Pośrednictwo Pracy Klaver Sp. z o. o. z siedzibą w Częstochowie z certyfikatem o numerze 18450 poszukuje osób do pracy:
ZBIORY JABŁEK I GRUSZEK- praca w sadach

Pierwszy wyjazd pod koniec sierpnia

Zakres obowiązków:
- zbiory jabłek i gruszek

Wymagania:
- bez znajomości języka obcego, bez doświadczenia
- wymagane chęci do pracy :-)
- mile widziane ale nie wymagane prawo jazdy

Oferujemy:
- praca przez okres do 2 miesięcy (w zależności od długości owocowania)
- atrakcyjna stawka godzinowa
- zakwaterowanie i dojazd do pracy,
- ubezpieczenie,
- legalne zatrudnienie
- pomoc w zorganizowaniu transportu do Holandii

Szczegóły na &#8594; www.klaverteam.com
Zainteresowała Cię oferta? Zadzwoń lub wyślij SMS z adresem mailowym pod nr 570901913 lub 731901913- wyślemy do Ciebie szczegóły na maila!
Lub wyślij swoje CV na @ w tytule dając dopisek: &#8222;jabłka i gruszki&#8221;

Przy wysyłaniu aplikacji prosimy o dopisanie klauzuli:
"Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. 2016 r. poz. 922)."

Ogłoszenie dodane: Poniedzialek, 02 Lipiec, 2018  14:32

Identyfikator: 636656

Wyświetleń: 1231