Olsztyn, Warmińsko-Mazurskie

zmień miasto

Przedstawiciel Handlowy - Olsztyn i okolice

Olsztyn

Firma z branży energetycznej w związku z dynamicznym rozwojem poszukuje osób do pracy w charakterze: PRZEDSTAWICIELA HANDLOWEGO- OLSZTYN i okolice

Pragniesz zdobyć doświadczenie w szybko rozwijającej się firmie wykorzystującej nowe rozwiązania. Zapraszamy osoby otwarte, komunikatywne, pewne siebie i zmotywowane na osiągnięcie sukcesu. Dołącz do Nas.

Wymagania:
- pewności siebie, motywacja
- ukierunkowania na cel i wyniki
- chęci rozwoju i podnoszenia kwalifikacji

Zakres obowiązków:
- aktywna sprzedaż
- przedstawianie oferty firmy
- negocjacja warunków zawieranych umów

Oferujemy :
- wysokie wynagrodzenie uzależnione od osiąganych wyników
- jasną ścieżkę kariery i awansu
- świetną atmosferę pracy

Zainteresowane osoby bardzo proszę o przesłanie CV na adres: rekrutacja@en-gaz.com wpisując w tytule maila „ PH Olsztyn „

Ogłoszenie dodane: Wtorek, 12 Luty, 2013  12:44

Identyfikator: 440954

Wyświetleń: 2643