Olsztyn, Warmińsko-Mazurskie

Regionalny Doradca Handlowy cukiernictwo/gastronomia,war-mazurskie

Warmińsko-mazurskie

Firma o zasięgu ogólnopolskim szuka Doradcy na woj. warmińsko-mazurskie.
Wymagania:
predyspozycje handlowe i umiejętność zdobywania nowych klientów
skuteczna sprzedaż
prawo jazdy B
wykształcenie min. średnie
Dodatkowym atutem będzie doświadczenie w branży i znajomość klientów z regionu.
Obowiązki :
rozwój sprzedaży
poszukiwanie i pozyskiwanie klientów
sprzedaż i prezentacja produktów
Oferujemy :
umowę o pracę i niezbędne narzędzia (samochód, tel, ...)
dobrą atmosferę w młodym zespole
Proszę o przesłanie CV ze zdjęciem i klauzulą o ochronie danych osobowych.
Informujemy , iż skontaktujemy się z wybranymi kandydatami

Ogłoszenie dodane: Czwartek, 20 Sierpien, 2015  13:16

Identyfikator: 559038

Wyświetleń: 2498